יצירת קשר

או מלאו  פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עוד היום:
072-33-80-723

תיקון ציוד אלקטרו מכאני


תיקון של ציוד אלקטרו מכאני כולל שילוב של כמה וכמה תחומי ידע. מסיבה זו, כאשר מדובר בשיפוץ או תיקון של ציוד מורכב שכזה כמו תיקון משאבות – אנחנו לא תמיד מצליחים למצוא את איש המקצוע שיהיה מסוגל להתמודד עם האתגר. אנחנו כאן עם בשורה! האחים גלר הנדסה בע"מ יחדשו עבורכם את כל המתקנים הבעייתיים או הציוד שנהרס בתעשייה.

בכל מקום ישנו ציוד חשמלי. באזורי התעשייה השונים כמו גם בבתי מלון, בתי חולים ועוד ישנו גם הציוד המורכב של משאבות עבור מטרות שונות כאשר אלו חשופים לפגיעות או תקלות בעקבות השימוש הרגיל בהם. ישנם צ'ילרים,, מערכות כיבוי אש, משאבות שונות – כמו משאבות וואקום או משאבות רב דרגתיות כאשר אלו ממונים על הפעלה נכונה של מגוון המערכות במקום. כאשר אחד מהם זקוק לתיקון או שיפוץ אנחנו חייבים לפנות אל אנשי מקצוע המכירים את כל אותו הציוד והאמת היא שאין הרבה מקומות כאלה.

לעיתים קרובות אנחנו פשוט מחליפים את כל הציוד רק בגלל שלא הצלחנו לאתר איש מקצוע שמוכן לטפל בציוד הלקוי. בדיוק לשם כך אנחנו כאן. האחים גלר הנדסה בע"מ עם 40 שנות ניסיון בתחום מציעים פתרונות טכנולוגיים לכל הבעיות ההנדסיות מן הסוג הזה.

 אז מה אנחנו מציעים?
אנחנו – צוות האחים גלר הנדסה בע"מ מגיעים אליכם כאשר באמתחתנו 40 שנות ניסיון בתחום- הכולל שיפוץ, ליפוף משאבות ומנועי חשמל, הנדסת אלקטרו מכניקה כאשר המומחים שלנו מציעים את הידע הנרחב הכולל את השילוב בתחומי הידע השונים כמו – חשמל ומכניקה, אלקטרומגנטיות והכול עם המיומנות הנדרשת בניהול תחזוקה למתקנים למכונות ולציוד וכמובן גם בשיפור של תהליכי הייצור השונים.

אצלנו תוכלו ליהנות מעבודה מהירה גם כאשר מדובר בתיקון משאבות מים חמים, תיקון משאבות מים לצ'ילרים, תיקון משאבות מים בלחץ גבוה ועוד. היות ואנחנו עושים שימוש בחלקים אותם אנחנו מייצרים בעצמנו. אנחנו לא זקוקים לחלקי חילוף של היצרן כך שעובדה זו מקצרת את זמן התיקון ואף מוזילה את העלויות.
 

אז למה לקנות חדש אם אפשר לתקן וליהנות מהמוצר הישן והטוב? 
האחים גלר הנדסה בע"מ – עם כל הפתרונות!
 


gelerandasa1980@gmail.com

הדריאל גלר - 054-8100377

רודולפו גלר - 050-5452900  נפתלי פלטין 6, אזה"ת החדש, ראשל"צ

התוכנה 3, איזור תעשיה, אילת

אדם גלר - 050-7654869

בין לקוחותינו