יצירת קשר

או מלאו  פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עוד היום:
072-33-80-723

תיקון משאבות


משאבת לחץ המים שהותקנה אצלכם במבנה בו אתם מתגוררים החלה לקרטע ולחרוק? אין זרם מים יעיל בברז המים? אתם רוצים להתקלח והקילוח החלש והאיטי כמעט מוציא אתכם מדעתכם? נראה כי לחץ המים הנמוך ממנו אתם סובלים הינה תוצאה מתקלה במשאבה. למה זה קורה ומה עושים במקרה שכזה?
 
תיקון משאבות– כדי שהחיים וגם המים יזרמו היטב...
אין דבר מעצבן מזרם מים איטי ודליל. קשה לשטוף כך את כלים, מעצבן להתקלח כך, מכונת הכביסה מכפילה אף היא את משך העבודה שלה ובכלל הקצב האיטי מאיים להוציא אותנו משלוותינו. מה עושים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. חברת גלר הנדסה מציעה את כל סוגי התיקונים. 
 
תיקון משאבות– זה גלר הנדסה. כל התיקונים הנדרשים בתחום המשאבות.
 
תיקון משאבות– למה נגרמת התקלה?
המשאבות אשר מותקנות בבנייני מגורים פועלות כל העת באופן אינטנסיבי מבלי להתעייף. אך כמו כל מכונה גם המערכת הזו מצליחה להישחק איכשהו והתפוקה שלה יורדת. למרות שברוב המקרים מדובר במערכת מעולה אך הדרישות הגבוהות וצריכת המים הכללית בבניין גורמים לכך שלא תמיד היא מצליחה לעמוד בעומסים המוטלים עליה כאשר הדבר בא לידי ביטוי בירידה משמעותית בלחץ המים. אם נתקלתם בתקלה כזו – צרו קשר עם גלר הנדסה המנוסים ומתמחים בכל מה שקשור לנושא. תיקון חדרי מכונות, תיקון משאבות מי ים המלח וכמובן גם - תיקון משאבות טבולות לאחר התיקון החיים שלכם ישובו למסלולם כאשר המים יזרמו היטב ולא יתקעו אתכם.
 
תיקון משאבות– למה זה חשוב?
חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה כמו גם על תיקון בזמן של המשאבות התקולות. אם לא נקפיד על כך נסבול מתקלות משמעותיות הרבה יותר שרק יחמירו עם הזמן.
 
תחזוקה שוטפת של המכונות מעניקה לנו כמה וכמה יתרונות בולטים.
  • חיסכון בזמן ומניעת עוגמת נפש מיותרת – התחזוקה הקבועה והטיפול הקבוע במשאבות המים מסייעים לכם לשמור כל העת על לחץ מים חזק וממילא זה חוסך לכם זמן ועוגמת נפש בגלל תקלות עתידיות ובלתי צפויות.
  • מניעה של גלישת מים – משאבת מים אשר אינה פועלת כסדרה עלולה לגרום לגלישה של מים ולחלחול לעבר מקומות נסתרים בתוך המבנה או בחדר המדרגות. כאשר נקפיד לעקוב אחר המערכת באופן שוטף ניתן יהיה למנוע את כל אותן התופעות.
  • חיסכון בכסף – תחזוקה שוטפת מונעת תקלות מורכבות שעשויות לגרור תיקון יקר ורכישה של חלקי חילוף יקרים. 
     
הנדסה גלר מציעים תיקון כל סוג של משאבות 
אנחנו מוצאים את משאבות המים בבתים פרטיים כמו גם במגוון ענפים במשק. בענף הבנייה כמו בענפי התעשייה השונים כאשר כל אלו מועדים לתקלות. בעת תקלה מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים כדי שאלו יפתרו את התקלה בקלות, ביעילות ובמהירות.
 

גלר הנדסה – הכתובת שלכם לכל בעיה במשאבות המים. 
תיקון חדרי מכונות, תיקון משאבות טבולות – זה גלר הנדסה!

 
 


gelerandasa1980@gmail.com

הדריאל גלר - 054-8100377

רודולפו גלר - 050-5452900 



 נפתלי פלטין 6, אזה"ת החדש, ראשל"צ

התוכנה 3, איזור תעשיה, אילת

אדם גלר - 050-7654869

בין לקוחותינו