יצירת קשר

או מלאו  פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עוד היום:
072-33-80-723

תיקון משאבות במרכז


הנדסה גלר מציעים תיקון משאבות בדרום
אנחנו מוצאים את משאבות המים בבתים פרטיים כמו גם במגוון ענפים במשק. בענף הבנייה כמו בענפי התעשייה השונים כאשר כל אלו מועדים לתקלות. בעת תקלה מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים כדי שאלו יפתרו את התקלה בקלות, ביעילות ובמהירות.
גלר הנדסה – הכתובת שלכם לכל בעיה במשאבות המים. 
 
תיקון חדרי מכונות, תיקון משאבות מי מלח – זה גלר הנדסה!
 

בתעשייה יש לנו סוגים שונים של משאבות אשר מטרותיהן שונות. בבתי מלון, במוסדות ציבוריים כמו בתי חולים, מכונים לטיהור שפכים ועוד. משאבות אלו כמו כל דבר מכאני חשופות לתקלות מעת לעת. לשם כך אנחנו צריכים להכיר כתובת אשר אליה נוכל לפנות בכל מקרה כזה של תקלה. 
 
האחים גלר הנדסה בע"מ – תיקון כל סוגי המשאבות!
בכל מקום תעשייה כמו גם מבנה ציבורי גדול ישנן חדרי המכונות. אלו הם שאחראיים בפועל על הפעילות ועל העבודה התקינה במקום. אך כמו כל מכונה – הן לא שורדות לנצח. אז לא תמיד מדובר בתקלה שכבר אין אפשרות לתקן אותה והמוצא היחיד זוהי רכישה של ציוד חדש. לעיתים קרובות מדובר בבלאי סביר אשר דורש החלפה של חלקים שונים או תיקון של אחד מהם כאשר בפעולה קלה ומהירה הדבר יתוקן. אך לא כל חשמלאי וגם לא כל טכנאי יודע איך מתעסקים עם אותו הציוד. כי כאשר מדובר בציוד הנדסי מורכב נדרשים ידע והבנה נרחבים בתחומים שונים אשר יחד מרכיבים את הטיפול בציוד ההנדסי הייחודי.
 
האחים גלר הנדסה בע"מ – הכתובת לכל בעיה בציוד אלקטרו מכאני  
כאשר מדובר בפעולה של תיקון משאבות במרכז, תיקון משאבות בדרום או תיקון חדרי מכונות, תיקון משאבות מי מלח ועוד – חשוב לפנות אל מומחה מקצועי ומנוסה המכיר היטב את כל חלקי המכונות, יודע כיצד הן פועלות וכמובן שהוא גם יודע איך לטפל בבעיות שנוצרו.
 
אצלנו – האחים גלר הנדסה בע"מ נהנים הלקוחות משני יתרונות עיקריים:
  • תיקון מהיר – היות ואנחנו מכירים היטב את כל המכשור בעקבות ניסיון רב שנים בתחום – אנחנו מסוגלים לאתר את הבעיה בקלות וכמובן אף לפתור אותה מהר מאוד. הידע הטכני הנרחב בכל התחומים הנדרשים מאפשר את הדבר.
  • תיקון לא יקר – אנחנו לא תלויים בחלקי חילוף של היצרן. אצלנו מייצרים את כל החלקים הנדרשים ואת כל מה שהמשאבות או המכונות צריכות לצורך התיקון. מסיבה זו התיקון יהיה זול הרבה יותר בהשוואה למעבדות או מרכזים אחרים המציעים את הטיפול והתיקון בתקלות השונות של המשאבות.
 


gelerandasa1980@gmail.com

הדריאל גלר - 054-8100377

רודולפו גלר - 050-5452900  נפתלי פלטין 6, אזה"ת החדש, ראשל"צ

התוכנה 3, איזור תעשיה, אילת

אדם גלר - 050-7654869

בין לקוחותינו