יצירת קשר

או מלאו  פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עוד היום:
072-33-80-723

שיפוץ ציוד מטבח תעשייתי


המטבח התעשייתי אינו כמו המטבח הביתי. הוא כולל ציוד שונה לגמרי. הוא זקוק למכונות תעשייתיות על מנת שהעבודה תתנהל בקצב הרצוי ותהיה שליטה על הכמויות המופקות בו בכל יום. כל הציוד הזה דורש ידע טכני בהפעלה הנכונה שלהם וכאשר ישנה תקלה הרי שאנחנו זקוקים לצוות מיוחד המכיר את הציוד של המטבח התעשייתי. כאן נכנסים לתמונה הצוות של האחים גלר הנדסה בע"מ. 
 
הטיפול בציוד ההנדסי המורכב אינו מהמלאכות השגרתיות אשר אותן מכיר כל חשמלאי מתחיל. כדי לטפל באופן הנכון בציוד של המטבח התעשייתי כמו בכל הציוד האלקטרו מכני המשמש בתעשייה – אנחנו זקוקים לצוות מקצועי המכיר היטב את כל המכונות הללו ויודע איך לתקן בהם את התקלות השונות.
 

מה מציעים האחים גלר הנדסה בע"מ הנדסה?

האחים גלר הנדסה בע"מ הם דור שני של צוות מקצועי המציע את כל השירותים הנצרכים לציוד האלקטרו מכני. זה כולל פעולות אחזקה במגוון רמות.
  • תחזוקה משמרת – זוהי תחזוקה אשר מטרתה היא לפצות על הבלאי שנוצר בציוד בעקבות השימוש בהם שהם בדרך כלל תנאים פיזיים וכימיים מסיביים.
  • תחזוקה מתקנת – כאשר כבר ישנה תקלה בכל סדר גודל – מתוקנת התקלה בעזרת האמצעים המיוחדים המיועדים לצורך כך.
  • תחזוקה מונעת – ישנה התחזוקה שנועדה את הבטחת המהימנות והיעילות של הציוד זאת לפני שקורית תקלה. התחזוקה מונעת את ההגעה למצבים אשר בהם יידרש תיקון מקיף ומורכב יותר.
  • תחזוקה מתוזמנת – ניתן לתזמן את התיקונים ולחזות מראש את הצורך בכך בהתאם לזמן הפעולה של המכשור הדורש את הריענון והשימון מחדש של המכונות.
  • עדכון תחזוקה – לעיתים יש צורך בביצוע של שיפוץ ציוד אלקטרו מכני כמו גם שיפוץ מנועים, גירים וחלקים מכאניים, זאת בעקבות ההתיישנות הטכנולוגית של המכשור או דרישות חדשות שלא היו בעת תכנון ובניית המכשור.
 האחים גלר הנדסה בע"מ – צוות המומחים שילוו אתכם לאורך כל הדרך.
 

ישנם מקרים אשר בהם המכונות לא היו בשימוש זמן רב ובעקבות כך הן דורשות ריענון ותחזוקה. גם לצורך כך יש לפנות אל אנשי מקצוע המכירים את הציוד. האחים גלר הנדסה בע"מ – זוהי הכתובת לכל אותן התקלות והתחזוקה של המכשור ההנדסי.
 
 


gelerandasa1980@gmail.com

הדריאל גלר - 054-8100377

רודולפו גלר - 050-5452900  נפתלי פלטין 6, אזה"ת החדש, ראשל"צ

התוכנה 3, איזור תעשיה, אילת

אדם גלר - 050-7654869

בין לקוחותינו