יצירת קשר

או מלאו  פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עוד היום:
072-33-80-723

משאבות למזון

משאבות למזון – מייעלות את מערכות הביוב
כולנו יודעים כי על פי חוקי הפיזיקה הטבועים בטבע – המים תמיד ירדו כלפי מטה. אז בדרך כלל אין לנו כל כך בעיה עם הנתון הזה היות ורובינו מתגוררים מעל לקו הביוב והמים אשר בהם אנחנו משתמשים במטבח או חדרי השירות יורדים באופן טבעי ומתנקזים אל מערכת הביוב ומשם זורמים הלאה. הבעיה מתחילה כאשר מדובר במבנים או מרתפים הנמצאים מתחת לקו הביוב. שם קיימת בעיה חמורה עם ניקוז מי הביוב שאמורים לעלות כלפי מעלה. כאשר מדובר בפסולת מוצקה כמו פסולת מזון מכיור המטבח הרי שאז מדובר בבעיה מורכבת עוד יותר. יש צורך בהתקנה של משאבות למזון אשר אלו ישאבו את הפסולת כדי לשמור על מערכת הביוב מפני סתימות של המזון שייתקע בדרך.

משאבות למזון ולביוב
כאמור, בכדי למנוע את חזרתם של מי הביוב לצנרת הביתית כאשר מדובר במבנה הנמצא מתחת לקווי הביוב יש צורך במערכות מיוחדות שישאבו את מי הביוב אל מערכת הביוב הראשית. על כן, כאשר אנחנו מעוניינים לעשות שימוש במחסנים הנמצאים מתחת לפני הקרקע או לבנות יחידת דיור במיקום נמוך – אנחנו חייבים לדאוג בראש ובראשונה שיהיו לנו פתרונות מתאימים למערכת הביוב. זה אומר משאבות למזון המתנקז דרך כיור המטבח כמו גם משאבות לשפכים שישאבו כלפי מעלה את התוכן הזורם במערכת הביוב. 

משאבות טוחנות מונעות סתימה בצנרת
אז אם הצורך במערכת של משאבות לשפכים ברורה לנו הרי שנוכל גם להבין את הצורך ברכישה של משאבות טוחנות. אלו משאבות אשר תפקידן לטחון את הפסולת המוצקה העוברת בצינורות הביוב. פסולת זו עשויה להיתקע באחד מהמעברים במיוחד כאשר מדובר בפסולת שאמורה לעלות כלפי מעלה. המשאבות לא יוכלו להשתלט עליהם ללא טחינה ולשם כך יש צורך במערכת שתטחן ותהפוך את כל הפסולת לתוכן מימי.

על משאבות טוחנות, נייר טואלט ומגבונים... 
כולנו יודעים כי אין להשליך מגבונים אל תוך האסלה. האם יש הבדל בין בתים הנהנים ממערכת של משאבה טוחנת לבין מערכת ביוב רגילה? אז האמת ש – כן! יש הבדל גדול. בעוד שמערכת הביוב הרגילה לא ממש מחבבת מגבונים ובשימוש תכוף במגבונים המערכת עלולה להיסתם – הרי שכאשר מדובר במשאבה המצוידת גם במטחנה והיא מנסה לטחון את הפסולת המושלכת אליה הרי שדי במגבון אחד בכדי שהמערכת כולה תיתקע. המגבון עלול להיתקע בין הסכינים הטוחנות ובכך לתקוע את המשאבה כולה.

גלר הנדסה – הכתובת למשאבות מכל הסוגים
כאשר אתם מחפשים משאבות מכל סוג שלא יהיה. משאבות למזון או משאבות פוסטיביות, משאבות וואקום או משאבות טוחנות – פנו אל חברת גלר הנדסה. מיטב המשאבות בייצור מיוחד ובאיכות מעולה עם שירות יעיל הכולל תחזוקה שוטפת, תיקונים וכל מה שהמשאבה שלכם צריכה ועתידה להצטרך...

משאבות לכל מטרה - משאבות פוסטיביות, טוחנות, וואקום ועוד - רק אצל גלר הנדסה!
 
 


gelerandasa1980@gmail.com

הדריאל גלר - 054-8100377

רודולפו גלר - 050-5452900  נפתלי פלטין 6, אזה"ת החדש, ראשל"צ

התוכנה 3, איזור תעשיה, אילת

אדם גלר - 050-7654869

בין לקוחותינו