יצירת קשר

או מלאו  פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עוד היום:
072-33-80-723

טיפול במשאבות


איכות החיים שלה אנחנו זוכים הן בבתים הפרטיים והן בעולם התעשייה הן ללא ספק גם בזכות המשאבות. לא כולנו מודעים ומכירים בעובדה הזו מהסיבה הפשוטה – המשאבות משרתות אותנו בדרך כלל מתחת לפני הקרקע או מאחורי הקירות כך שרק כאשר ישנה תקלה באחת מאותן המערכות אנחנו מגלים עד כמה נעשו חיינו תלויים בחסדן של המשאבות... חברת גלר הנדסה מציעה - טיפול במשאבות– על כל תקלה שלא תהיה.

טיפול במשאבות– עם חברת גלר הנדסה – כדי להחזיר את המים ואת החיים למסלול...
במקרים אשר בהם כשלה המשאבה בתפקידה אנחנו מוצאים את עצמנו עם זרם מים נמוך בבתים או לחילופין עם בעיה במים החמים שלא מצליחים להגיע אל הברזים. הבעיה עשויה לבוא לידי ביטוי בדמות דליפה רצינית של מים בחדר המדרגות או במרתפים (כאשר התקלה היא במערכת של משאבות צ'ילרים) ובקיצור – ירידה משמעותית באיכות החיים במקרה הטוב ותופעה הדורשת טיפול במשאבות בדרום ברמה הדחופה ביותר – במקרה החמור יותר.

טיפול במשאבות רב-דרגתיות
חברת גלר הנדסה מציעה את הטיפול בכל סוגי המשאבות וכמובן גם במשאבות רב - דרגתיות אשר אלו הן המשאבות הנותנות לנו מענה מושלם כאשר יש צורך בלחצי מים גבוהים במיוחד. כך למשל כאשר מדובר באספקה של מים למבנים רבי קומות עבור הקומות הגבוהות כמו גם כאשר יש להזרים את המים למרחקים גבוהים. למעשה מדובר במוצר איכותי ויעיל במיוחד כאשר כיום אנחנו מוצאים את המשאבות הללו בשימוש שכיח ונפוץ במיוחד.

טיפול במשאבות מי ים ומי ים המלח
משאבות מי ים ומי ים המלח אלו הן משאבות מיוחדות. אלו דורשות תחזוקה שוטפת וכאשר ישנה חברה מקצועית ואמינה שעומדת מאחורי המשאבות הללו אנחנו יכולים להיות רגועים כי הם יעניקו לנו את המענה המושלם לאורך זמן. חברת גלר הנדסה מבטיחה טיפול במשאבות על ידי צוות מנוסה ומקצועי המכיר היטב את כל סוגי המשאבות לעומק. מה שאומר – מוצר שימשיך לשרת אותנו לאורך זמן בתפוקה ובאיכות גבוהים במיוחד.
 

חברת גלר הנדסה, מעמידה לשירות הציבור את הצוות המיומן והמקצועי עם שנות ניסיון רבות והיא מציעה טיפול במשאבות מכל הסוגים, כי בשביל ליהנות מהמשאבה – צריך לפנות אל המומחים. 

גלר הנדסה – זוהי הכתובת! צוות מקצועי ולקוחות מרוצים.

 
 


gelerandasa1980@gmail.com

הדריאל גלר - 054-8100377

רודולפו גלר - 050-5452900  נפתלי פלטין 6, אזה"ת החדש, ראשל"צ

התוכנה 3, איזור תעשיה, אילת

אדם גלר - 050-7654869

בין לקוחותינו