יצירת קשר

או מלאו  פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עוד היום:
072-33-80-723

טיפול במשאבות סחרור מים קרים לצ'ילרים


נדמה כי לאורך כל ההיסטוריה מחפשת האנושות פתרונות לקירור וצינון האוויר בחודשי הקיץ הלוהטים. ככל שחולף הזמן הפתרונות הולכים ומשתכללים כאשר מהמאוורר הפרימיטיבי עשינו כברת דרך משמעותית כאשר כיום יש לנו מגוון רחב של אפשרויות.
 
אחת משיטות הקירור הפופולאריות מאוד כיום אלו הם הצ'ילרים. מדובר במערכת שמיועדת לקירור מבנים בסדרי גודל משתנים. איך בנויה מערכת הקירור הזו ומהו מקומם של אנשי המקצוע המציעים טיפול במשאבות מים לצ'ילרים? על כך במאמר הבא.
 
משאבות צ'ילרים – איך זה עובד?
משאבת צ'ילר פועלת באמצעות רשת של משאבות וצינורות אשר בתוכם זורמים מים קרים ואלו מקררים את החלל המיועד. משאבת הצ'ילר מקררת את המים הזורמים בה על ידי גז קר. הגז אמנם לא נמצא במגע ישיר עם המים. המים עוברים על ידי מדחס מיוחד דרך הצינורות והמשאבות המותקנות במבנה ומגיעות אל כל יחידות המפוח הנמצאות בכל חלל במבנה.
 
מערכת זו מתאימה לכל סוגי המבנים. אנחנו מוצאים אותה גם בבתים פרטיים וגם במבנים ציבוריים, במוסדות כמו גם במפעלים שונים ואפילו במבנים תעשייתיים גדולים. טיפול במשאבות מים לצ'ילרים דורש היכרות עם כל החלקים המרכיבים אותו. ישנו המקפיא וכמובן גם את המעבה. יש את מערכת המשאבות ואת הצינורות, הגז ונוזל הקירור וכל אותם הרכיבים אמורים לפעול יחד בהרמוניה. תקלה קלה באחד מחלקי המערכת משביתים לחלוטין את כל הפעילות של מערכת הצ'ילר.
 
יתרונות של הצ'ילרים
היתרונות הבולטים של מערכות הצ'ילרים:
  • קירור אופטימאלי עם שמירה על טמפרטורה אחידה ויציבה לאורך זמן. 
  • חיסכון כספי משמעותי בגלל העלויות הזולות של החשמל והאנרגיה בפעילות של המשאבות הללו.
  • תחזוקה מינימאלית – הטיפול במשאבות כמו גם ההתקנה הראשונית שלהם אינה יקרה ולאורך זמן החיסכון ניכר היטב.
  • מערכת המשמרת את המים הזורמים בו במנגנון הידראולי סגור.
     
חברת גלר הנדסה מציעה - טיפול במשאבות מים לצ'ילרים
חברת גלר הנדסה מציעה את כל הטיפול והתחזוקה בצ'ילרים. הליווי המקצועי והייעוץ המלא מסייעים מאוד לכל מי שבוחר לעשות שימוש במערכת זו לצורך קירור הבית או המבנה. התחזוקה והליווי המקצוע משמעותיים במיוחד כאשר מדובר במבנים תעשייתיים גדולים הכוללים חללים רבים וחדרים שונים. אלו דורשים כל אחד יחידת מפוח נפרדת. אך הקירור שנוצר בכל המבנה הינו אופטימאלי ואחיד והוא טוב בהרבה מכל האפשרויות האחרות המוכרות לנו.
 

חברת גלר הנדסה מציעה - החלפת אטמים מכאניים BURGMANN, מכירת משאבות טבולות, מכירת משאבות יניקה עצמית, טיפול במשאבות מים לצ'ילרים ועוד.
 
המקצועיות של חברת גלר הנדסה מדברת בעד עצמה ופתרונות הקירור בשטח אכן מצליחים להוכיח את עצמם לאורך זמן.
 
התקנת צ'ילרים, טיפול בצ'ילרים, החלפת אטמים מכאניים BURGMANN, מכירת משאבות טבולות, מכירת משאבות יניקה עצמית ועוד – כל אלו אצל חברת גלר הנדסה.
 
הצטרפו למעגל הלקוחות המרוצה של גלר הנדסה. לא תתאכזבו.
 
 


gelerandasa1980@gmail.com

הדריאל גלר - 054-8100377

רודולפו גלר - 050-5452900 

 נפתלי פלטין 6, אזה"ת החדש, ראשל"צ

התוכנה 3, איזור תעשיה, אילת

אדם גלר - 050-7654869

בין לקוחותינו