יצירת קשר

או מלאו  פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עוד היום:
072-33-80-723

טיפול במשאבות מים חמים


מכירים את זה שאתם נכנסים להתקלח והזרם המסכן בקושי מצליח להרטיב אתכם? ישנם מקרים אשר בהם זרזיף המים עלוב כל כך שאפילו מילוי כוס מים לשתייה אורך הרבה זמן, שלא לדבר על רחיצת כלים או צחצוח שיניים.
 
אז חשוב לדעת כי ישנן כמה וכמה סיבות הגורמות ללחץ המים הנמוך והבשורה הטובה היא – כי יש מה לעשות על מנת לשפר או אפילו לתקן את המצב! 
 
טיפול במשאבות מים בלחץ גבוה מה זה ועל מה זה...
בהרבה מאוד בתים פרטיים או מבנים קיימת בעיה בלחץ המים. על פי רוב הבעיה היא בדירות ישנות אשר הצנרת שלה כבר עשתה את שלה... היא מלאה בחלודה וקורוזיה והמים זורמים בה בזרם איטי. כאשר מדובר במבנים חדשים הרי שם יש לנו בעיה אחרת. אם מדובר בבתים הנמצאים בקומות הגבוהות – הסיבה לזרם האיטי ברורה למדי. המים העולים כלפי מעלה לא מצליחים לשמור על העוצמה שלהם ועל הזרם התקין ומסיבה זו הברז מצליח לזרזף בקושי, במיוחד כאשר מדובר בזמני עומס כאשר הרבה מהדיירים עושים שימוש במים בו זמנית.
 
בדיוק לשם כך ישנה אפשרות של התקנת משאבה כאשר מדובר בפתרון מושלם של הבעיה. המשאבה עשויה להיות ביתית ופרטית עבור הדייר שבחר לרכוש אותה וישנה גם אפשרות להתאחד יחד כמה דיירים ולרכוש משאבה משותפת עבור כולם. לאחר התקנת המשאבה מתחילים להבין מהי מקלחת ואיך אמור להיראות זרם המים...
 
יש מים קרים אבל אין מים חמים...
ישנן מערכות סולאריות אשר בהן הדוד נמצא מתחת לקולטים. חוקי הטבע גורמים לכך כי המים החמים נשארים למעלה והדודים הנמצאים למטה אינם מצליחים לקלוט את המים הללו וכך לא מגיעים המים החמים אל הבתים. לשם כך עלינו לפנות אל חברה המציעה טיפול במשאבות מים חמים – כאשר הטיפול יכלול על פי רוב התקנה של משאבת סחרור. מערכת זו מעניקה בעצם טיפול במשאבות מים חמים כאשר היא שולחת מים חמים אל הדודים וכך מגיעים המים הללו אך הבתים.
 
משאבת סחרור מסייעת במקרים רבים נוספים כמו לדוגמא במאגרי מים שם נמצאים המים במצב קבוע ועומד ללא כל תחלופה. מובן שמים כאלו צוברים חיידקים, פטריות ולכלוך – דבר ממש לא רצוי וגם לא בריא. משאבות הסחרור מסוגלות לתת את המענה גם במקרים הללו. 
 
משאבות הסחרור במאגרי המים יעניקו רווח כפול.
  1. שמירה על הטמפרטורה הרצויה של המים.
  2. מניעה של חיידקים או פטריות בתוך המים.

גלר הנדסה מציעה - טיפול במשאבות מים חמים
זקוקים לשירות או טיפול במשאבות מים? טיפול במנועים חשמליים? טיפול במשאבות מים בלחץ גבוה? אתם לא צריכים ללכת רחוק. חברת גלר הנדסה לשירותכם לאורך כל הדרך. 
 
טיפול במשאבות מים חמים, טיפול במשאבות מים מכל סוג וגם טיפול במנועים חשמליים- עם המומחים של גלר הנדסה – מבטיחים לכם שירות עם אחריות לאורך זמן!
 
 


gelerandasa1980@gmail.com

הדריאל גלר - 054-8100377

רודולפו גלר - 050-5452900  נפתלי פלטין 6, אזה"ת החדש, ראשל"צ

התוכנה 3, איזור תעשיה, אילת

אדם גלר - 050-7654869

בין לקוחותינו